Module 1: Corporate storytelling

"Leer met video verhalen te vertellen die helpen jouw bedrijfsdoelstellingen te behalen."

1/4/2025
Antwerpen
799 euro

Vragen?
Bel +32 478 66 48 68 of mail ons.

De opleiding

Leer de kunst van corporate storytelling en ontdek hoe je krachtige videoverhalen creëert om jouw bedrijfsdoelstellingen te behalen.

Deze opleiding richt zich op de eerste fase van videoproductie: het ontwikkelen van een authentiek scenario.

Met de blik van een regisseur leer je welke verhalen binnen jouw bedrijf écht interessant zijn. Daarnaast ontdek je hoe AI-tools je kunnen ondersteunen bij het schrijven van overtuigende en impactvolle verhalen.

Voor wie
Marketing managers, communicatie medewerkers, HR-medewerkers, of personen bij een start-up of scale-up die het belang van video begrijpen en zelf video’s willen maken.

Wat je leert

  • Herkennen en selecteren van authentieke verhalen die jouw bedrijf onderscheiden.
  • Het helder en krachtig overbrengen van jouw unieke boodschap.
  • De fundamenten van een sterk videoscenario creëren dat raakt en inspireert.
  • Slimme AI-tools inzetten om originele en overtuigende verhalen te ontwikkelen die jouw bedrijfsidentiteit versterken.

 

 

Praktisch?
  • Duur: 1 dag (10:00 – 17:00)
  • Data: 1 april 2025, 17 juni 2025, of 2 december 2025
  • Locatie: Antwerpen Centrum (exacte locatie wordt meegedeeld bij inschrijving)

Wie & hoe

De trainer

Nathalie Lubbe Bakker studeerde film aan de Digital Film School in New York en werkte als freelance videojournalist voor diverse televisienetwerken. In 2009 richtte ze Jetfish Productions op, een videoproductiebedrijf gespecialiseerd in corporate storytelling.

Met Jetfish creëerde ze honderden video’s voor internationale bedrijven, variërend van HR- en interne communicatievideo’s tot testimonials, promoties, tutorials, veiligheidsvideo’s en documentaires. In 2018 startte ze Videolabs, waar ze organisaties leert om zelf impact te maken met video door kennis en tools te delen.

Met meer dan 15 jaar ervaring in videoproductie, opleidingen en strategieontwikkeling is Nathalie een expert in het begeleiden van bedrijven naar succesvolle videocommunicatie.

Nathalie Lubbe Bakker
Founder Videolabs & Creative Producer

Medewerkers van deze bedrijven volgen onze opleiding

Incompany opleiding voor jouw team?

  • Toegespitst op jouw bedrijfsuitdaging en doelstellingen
  • Elke deelnemer maakt een video voor het bedrijf die bijdraagt aan je doelstelling
Inhouse opleidingen



    Live streaming video opleiding
    Menu